Kompleksowy serwis nad ogrodem

Kompleksowy serwis nad ogrodem

Jeśli posiadają już Państwo dom, ogród lub dopiero zamierzają nabyć, wybudować, proponujemy Państwu usługę wszystkich prac w ogrodzie przez cały rok kalendarzowy, przez wszystkie pory roku. Bezpłatnie przedstawimy ofertę. Po zaakceptowaniu oferty przystępujemy do pracy.

Jeżeli mają już Państwo wspaniały ogród, a nie potrafią Państwo o niego zadbać lub z powodu natłoku spraw nie ma na to czasu, proszę zatrudnić profesjonalistów, aby nie zmarnować tego co jest. Na prawidłową pielęgnację ogrodów składa się szereg czynności, które wykonywać należy w odpowiednim momencie – inaczej nie zostaną osiągnięte upragnione efekty! Ważne jest by dobrze wykorzystać czas po zimowych miesiącach. Wiosna jest najbardziej pracowitym okresem w ogrodzie. Zabiegi pielęgnacyjne, które wtedy zostaną wykonane mają największy wpływ na zdrowie i kondycję ogrodu.

Oprócz wszystkich prac ogrodowych, porządkowych świadczymy usługi dodatkowe związane z transportem towarów , zaopatrzeniem ogrodów w materiały, maszyny i narzędzia.

Opiekujemy się domami również podczas nieobecności właścicieli. Sprawujemy nadzór nad posiadłościami których właściciele mieszkają poza granicami RP.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, na które składa się szereg prac niezbędnych do wykonania w ciągu sezonu.
Firma Green Garden wykonuje prace niezbędne by utrzymać ogród w najlepszej kondycji i sprawia by był jak z Twoich marzeń

Zawsze używamy materiałów najwyższej jakości, ponieważ tylko dzięki nim można uzyskać długą trwałość ogrodu, a tym samym wymierne oszczędności dla naszego klienta.
Usługi ogrodnicze świadczymy przy pomocy nowoczesnych i sprawdzonych sprzętów oraz skutecznych i bezpiecznych środków pielęgnujących.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, podaruj sobie i swoim najbliższym spokojną głowę i więcej wolnego czasu.
Zadzwoń, napisz, zaproś doświadczonego ogrodnika do swojego ogrodu.